MOBIHEL Doplnky

Mobihel plnič sprejov

Mobihel plnič sprejov

Charakteristika

MOBIHEL plnič sprejov je určený k plneniu rôznych HELIOS výrobkov na základe rozpúšťadiel do tlakových rozprašovačov. Tieto rozprašovače už obsahujú zmes vytláčacích plynov (bez CFC a rozpúšťadiel), preto dodatočné riedenie nieje potrebné. Odporúčame ho k plneniu všetkých krycích materiálov z programov MOBIHEL a MOBIHEL Primer. U dvojzložkových výrobkov je potrebné najskôr pridať tužidlo v príslušnom pomere a dbať na dobu použitia.

Prednosť tohoto systému spočíva v tom, že požadovaný objekt je možné nastriekať akýmkoľvek farebným odtieňom jednoduchým a veľmi kvalitným spôsobom. Podľa systému “urob si sám” je možné úspešne opravovať poškodené povrchy na automobiloch.

Veľmi dôležitá prednosť tohoto systému spočíva tiež v tom, že nieje potrebné mať v zásobe klasické tlakové rozprašovače a možnosť výroby každého odtieňu podľa MOBIHEL farebnej stupnice. Vzhľadom k vlastnostiam tohoto systému môžeme ešte raz zdôrazniť jednoduché použitie, jednoduché čistenie s minimálnym množstvom rozpúšťadiel, možnosť preniesť plničku na iné miesto použitia, (výška 62 cm, šírka 14 cm, dĺžka 18 cm) a nízke náklady. Napriek jednoduchému použitiu musíme rešpektovať návody výrobcu.