SAIMA

Striekacie kabíny SAIMA

Striekacia kabína BETA

Striekacia kabína BETATridsať rokov skúseností umožnilo vznik striekacej kabíny SAIMA BETA, navrhnutej tak, aby vyhovovala dlhodobým potrebám servisov. Predné dvere vybavené 3 sklenenými priezormi a bočné servisné dvere, sú umiestnené v konštrukcii zloženej výhradne z panelov z dvojitého plechu s vloženou termoakustickou izoláciou. Pomocou automatického riadenia by-passu, bude sa výstupná teplota vzduchu vo fáze sušenia zvyšovať tak, že recykluje už ohriaty vzduch. Ovládací panel, úplne prepracovaný, je vybavený rozhraním, ktoré uľahčuje prácu aj vďaka možnosti nastavenia teplôt a pracovných cyklov. V prípade, že nie je možné vykonať stavebné betonárske práce, alebo ak sa to nepožaduje, je kovová základňa dodávaná ako voliteľná. Celé plénum je vybavené praktickými háčikmi, ktoré umožňujú rýchlu a jednoduchú výmenu filtrov. Osvetlenie v strope kabíny zaisťujú osvetľovacie telesá s veľkým povrchom, ktoré eliminujú odlesky a tiene bez toho, aby sa menily farebné tóny.

Striekacia kabína GAMMA

Striekacia kabína GAMMATridsať rokov skúseností umožnilo vznik striekacej kabíny SAIMA GAMMA, navrhnutej tak, aby vyhovovala dlhodobým potrebám servisov. Predné dvere vybavené 4 sklenenými priezormi a bočné servisné dvere, sú umiestnené v konštrukcii zloženej výhradne z panelov z dvojitého plechu s vloženou termoakustickou izoláciou. Pomocou automatického riadenia by-passu, bude sa výstupná teplota vzduchu vo fáze sušenia zvyšovať tak, že recykluje už ohriaty vzduch. Ovládací panel, úplne prepracovaný, je vybavený rozhraním, ktoré uľahčuje prácu aj vďaka možnosti nastavenia teplôt a pracovných cyklov. V prípade, že nie je možné vykonať stavebné betonárske práce, alebo ak sa to nepožaduje, je kovová základňa dodávaná ako voliteľná. Celé plénum je vybavené praktickými háčikmi, ktoré umožňujú rýchlu a jednoduchú výmenu filtrov. Osvetlenie v strope kabíny a na bokoch kabíny zaisťujú osvetľovacie telesá s veľkým povrchom, ktoré eliminujú odlesky a tiene bez toho, aby sa menily farebné tóny.

Striekacia kabína FL2

Striekacia kabína FL2Riešenie odsávania derivátov striekania cez odsávaciu stenu pre špecifické potreby so semi-vertikálnym prúdením vzduchu vo vnútri kabíny. Zariadenie vhodné pre lakovanie menších strojárskych, drevárskych, plastových výrobkov a pod.

Striekacia kabína GRANDI MEZZI

Striekacia kabína GRANDI MEZZIKonštrukcia určená na spracovanie veľkých vozidiel, s plne otvárateľnými prednými dverami vybavenými 4 priezormi a dverami na bočnej stene. Kabína je vyrobená z dvojitých plechových panelov zvnútra aj zvonku s povrchovou úpravou, s vloženou tepelno-akustickou izoláciou. Panely majú posilnený rám z oceľového profilu pre zvýšenie pevnosti a odolnosti. Osvetlenie je tvorené na každej strane 3 radmi svietidiel s veľkým povrchom, ktoré vyvinú osvetlenie viac ako 1000 Lux. To všetko zaručuje absenciu odrazov a tieňov, ktorá vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky. Vďaka veľkej filtračnej ploche umiestnenej na pléne je garantované konštantné prúdenie vzduchu pri všetkých druhoch filtrov.

Pomocou automatického riadenia by-passu, bude sa výstupná teplota vzduchu vo fáze sušenia zvyšovať tak, že recykluje už ohriaty vzduch. Ovládanie je plne automatické a umožňuje plánovanie sušenia a chladenia.

Striekacia kabína PREP CLEEN

Striekacia kabína PREP CLEENPrípravné zóny sú navrhnuté s cieľom zvýšenia produktivity lakovní, optimalizácie dispozičného riešenia miestnosti a zjednodušenia operácií pri príprave vozidla, aby sa drobné opravy vykonávali vo veľmi krátkom čase. Zóny zaručujú odsávanie prestrekov a odstraňovanie brúsneho prachu, ktoré by sa inak rozptýlili do atmosféry. Prúdenie vzduchu zostáva rovnaké pri všetkých druhoch filtrov, čo je veľmi dôležité pre výsledok vašej práce. Praktickosť, pohodlie a komfort sú hlavnými faktormi prevedení, a preto je možné prípravné zóny vybaviť veľkým výberom skriniek pre všetky nástroje, spotrebný materiál a zdroje, ktoré sú nevyhnutné na vykonanie opravy automobilov čo najlepším spôsobom.

Striekacia kabína KLEEN BOX

Striekacia kabína KLEEN BOXKleen box je samostatná miestnosť navrhnutá tak, aby svojím vybavením umožňovala prípravu náterových hmôt ako je tónovanie, miešanie farieb, váženie, skladovanie. Poskytuje najvyššiu úroveň kvality v mierne pretlakovej miestnosti, ktorá je bezprašná a dokonale vetraná. Box je vybavený oneskoreným zapínaním svetiel v kombinácii s vetraním, čím je zabezpečené aby prostredie bolo bez rozpúšťadiel pre vstupom pracovníka dovnútra.