SAIMA

Informácie o spoločnosti SAIMA

Spoločnosť SAIMASpoločnosť vznikla v roku 1977, kedy Saima Meccanica, patriaca do skupiny Saima, začala produkovať striekacie kabíny pre servisy. Úspech na trhu prišiel čoskoro a od chvíle, kedy na začiatku osemdesiatych rokov Saima začala spolupracovať s niektorými z hlavných medzinárodných dovozcov, sortiment sa vo veľmi krátkej dobe rozšíril z územia Talianska do celého sveta.

Viac ako tridsať rokov skúseností a k tomu výrobné kapacity schopné uspokojiť všetky medzinárodné trhy, s koreňmi hlboko v srdci Toskánska, urobili zo spoločnosti jednu z najslávnejších v odbore striekania. Aký je základ, taká je víťazná filozofia: starostlivosť o zákazníka, teda aj schopnosť realizovať požiadavky našich zákazníkov a nájsť najlepší spôsob, ako ich uspokojiť. Rovnako dnes ako pred tridsiatimi rokmi.

Týmto spôsobom bol dosiahnutý dnešný úspech, ktorý je referenčným bodom pre trh. Tridsať rokov úsilia urobilo z firmy SAIMA vedúcu spoločnosť.

Dnes sa Saima môže spoľahnúť na 80 zamestnancov, 5000 metrov štvorcových výrobných plôch, 15 miliónov Euro obratu. To je stimulácia pre ďalší rast.

Autá, lietadlá, lode, priemyselné procesy, projekčné kancelárie, alebo servisy: akákoľvek je vaša aktivita alebo pracovná činnosť, môžete sa spoľahnúť na Saima.